Biyo-Sam tescilli markaları The Coffee Warehouse ve Kaphi Türk Kahvesi olarak ev dışı tüketim kanallarının kahve ihtiyaçlarına modern çözümler üretiyor.

İstanbul’da bulunan, aylık 225 ton kahve kavurma kapasiteli Biyo-Sam geleneksel kahve üreticiliğini 21. Yüzyıl avrupa kahve kavurma üretim ekolü ile buluşturuyor. Yalnızca kendi seçtiği kooperatifler ve çiftçilerden aynı yeşil kahveyi kendimiz ithal ediyoruz. Kendi kahvemizi ithal etmemiz ürünlerin üzerindeki kalite standardizasyonu ve fiyat avantajını getiriyor.

Kahve konusundaki misyonumuz, kahvenin tüketildiği bütün alanlara hitap edecek hem değişik fiyat skalasında hem de ürün çeşitliliği ile her kahve severin talebine cevap verebilmek. Bir beyaz yaka ofisteki yöresel filtre kahveden, közde kahve içilen küçük bir çay bahçesine, 5 yıldızlı bir otelden evinde 3. Nesil kahve deneyimi yaşamak isteyen kullanıcıya kadar her kesim ve kişinin talebine uygun ve satin alınabilir fiyat seviyesinde kahve üretmek.

Hali hazırda İstanbul’da 300ün üzerinde ev dışı tüketim kanalının kahve ihtiyacını karşılayarak, kendi dağıtım ve pazarlama ağımızla hizmetimize durdurak bilmeden devam ediyoruz. Bayiliklerimizle de Türkiye’nin geri kalanına hizmet verme uğraşımız devam ediyor. Siz de kalite, standart ürün ve piyasa rekabeti fiyatlarıyla buluşmak istiyor ve bayi ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız, görüşmeye bekliyoruz.